Araba satın alırken güvenilirlik her zaman en önemli faktörlerden biri olmuştur. Her ne kadar çağımızın tüketici zihniyeti her iki veya üç yılda bir arabanızı değiştirmenizi söylese de, arabalarına çok daha uzun süreli bir yatırım gözüyle bakan halen çok sayıda insan vardır. Kilometre sayacı 400.000 kilometreyi gösterdikten sonra hala çalışan araba bulmak çok görülmüş bir şey olmasa da kesinlikle o kadar zor da değildir. Halen müşterilere farklı piyasa kategorilerinde böylesi bir uzun ömürlülüğü sağlayan çeşitli modeller  bulunmaktadır. İşte kesinlikle 400.000 kilometreden fazla kullanabileceğiniz 50 yeni ve klasik araba.

50. Audi A3 – 84,171 adet

Bir önceki yılın aynı dönemine göre satışlar yüzde 7 düşmesine rağmen, Audi A3 ilk 25’e giriyor. JATO’nun küresel analisti Felipe Munoz, “Kesinlikle Avrupa pazarı için iyi bir ilk yarıydı ve bu, tüketicilerin şu an sahip oldukları seçimden kaynaklanıyor” dedi.

“Otomobil üreticileri geleneksel modellerini güncellemeye ve modernize etmeye devam ederken, sunulan SUV yelpazesi büyümeye ve her türlü bütçeye ve ihtiyaca hitap etmeye devam ediyor.”

Advertisement